Perioda blogu

22. února 2015 v 13:02 | Daniel |  Deník vlhké málé školačky
Ještě předevčírem jsem měl sto chutí tento blog smazat. Jednak se mi nelíbily omezené možnosti administrace blogu a jednak jsem si chtěl s blogem vytřít prdel (a jednou až ho smažu, tak si předtím vytisku všechny články a udělám to). Potom něco v mém omezeném obvodu na mozku zkratovalo a já se rozhodl - překopu blog. Ne že by to bylo něco závažného, jen jsem změnil vzhled (vyjádřete se prosím v anketě na konci článku).

Ale teď k jiným věcem. Včera se předávali Čeští lvy. To způsobilo kolizi v mém rozpisu filmů na prázdninové večery (ano, máme jaráky - užijte si školu), takže jsem vše o jeden den posunul. Dnes ráno po probuzení jsem ucítil určitou nadrženost se na ty filmy už kouknout. Jenže celý to posral televizní program, když jsem v něm uviděl další báječné filmy (berte to jako tip na večer :D). Pojedeme k moři (na tom jsem byl sice v kině, ale určitě stojí za znovuzhlédnutí) a Diamanty jsou věčné (tuto bondovku jsem taky viděl tisíckrát, jenže tehle flmů se nelze nabažit). Nakonec to dopadne tak, že se zítra ráno probudím s obrovským stojákem na moji milovanou trilogii (Pro hrst dolarů, Pro pár dolarů navíc a Hodný, zlý a ošklivý) a k holičce ani nedojdu.

Další báječnou věcí jsou ty jaráky. Jak si je má člověk užít, když musí pořád něco dělat do školy? To je samá čeština, chemie a podobný sračky a člověk nemá ani čas si šulit honiny.

To jen pro vysvětlenou, kdybych se choval tento týden nenormálně...

Adios
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama