Igelitový gang důchodců

23. února 2015 v 19:57 | Daniel |  Deník vlhké málé školačky
Další důkaz toho že na sebe sereme i ve věcech sraní. Mám totiž rád svého psa a tak jsem mu chtěl dopřáti pěknou hodinovou procházku. Pěkná byla, to jo, někde začíná jaro někde je ještě zima a já si užíval přírody (pes hledal co by zase sežral za svinstvo). A pak to na hafana přijde. Než se nadějete, je tam hromádka. Samozřejmě jsem jako slušný občan exkrement sebral a šel ho hodit do koše, které město zřídilo speciálně pro tento nebezpečný odpad. Nad košem se nachází malá stříška a pod tou stříškou bývají zavěšeny pytlíky pro pejskaře. Jako vždy - žádný tam nebyl. Popojdeme tedy pár metrů a v dáli vidím další odpadkový koš určený pro pejsky a jejich majtele. Ale u něj kdosi stojí. "Kdo to je?" říkáme si já a pes. Důchodce! Pečlivě otrhává všechny sáčky (snad aby si ho neroztrhl) a vkládá je do své tašky. Pomyslel jsem že mu něco řeknu, ale když jsem se o něco podobného pokusil minule, tak ta bába tam na mě řvala snad půl hodiny (že prej co si to dovoluju a že dnešní generace je hrozně nevychovaná). Mávl jsem nad tím rukou a pokračoval ve venčení.

Včera (shodou okolností znovu při procházce) jsme já a pes narazili na pěkné místo. Úplný přírodní ráj. Je neskutečné kolik láhví od vodky a různých kelímků se vejde do prostoru zhruba 1x1,5 metru. Upozorňuji že následující obrázek je pro silné povahy a ekologové mohou mít nad ním závratě.


Bohužel i přes pokusy toto místo vyčistit, sem vždy nějaký bezmozek naháže bordel zpět. Takovýchto míst je ve městě vícero...

Dnešek byl ale jinak moc vydařený. Já a moje kámoška (její blog zde) jsme se rozhodli přihlásit na Psací odpoledne které pořádá Yima. Upřímně - moc se těším :). Tímto ale dobré zprávy pro dnešek neskončily. Náhodou Yima chodí na stejnou školu jako já a náhodou je šéfredaktorkou školního časopisu. Pokud se mi bude kolektiv redaktorů líbit, tak se budu podílet na jeho tvorbě. Následující dva týdny pro mě budou sice velmi náročné, ale budu se na ně těšit :)

Pokud tento článek čte Yima či moje kámoška, moc se jim omlouvám, že se náchází až pod odpadky - promiňte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yima Yima | E-mail | Web | 23. února 2015 v 22:03 | Reagovat

Jsem potěšena, že jsem zahrabána pod tou hroznou kopou odpadků. Podobně to vždycky vypadalo na jednom takovém místě u Vinohrad a taky v Líšni v té "rokli", nevím, co to je.

Doufám, že se nás sejde víc než tři! A doufám, že se k časopisu přidáš. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama